A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод»

№ 908 від 27 червня 2013 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ  

27.06.2013                                Київ                               № 908         

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій
публічного акціонерного
товариства «Гайворонський
тепловозоремонтний завод»

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», з метою реалізації єдиного плану-графіка виставлення на продаж у 2013 році об’єктів груп В, Г, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 12 червня 2013 р. № 825,

          

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод» згідно з додатком.
  2. Встановити, що датою оцінки пакета акцій у розмірі 100 % статутного капіталу публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод», який підлягає продажу за конкурсом з  відкритістю  пропонування ціни за принципом аукціону, є  30 червня 2013 року.
  3. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю  пропонування ціни за принципом аукціону на дату, встановлену пунктом 2 цього наказу.
  4. Управлінню конкурсного продажу забезпечити продаж пакета акцій    публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод» згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.


Заступник Голови Фонду                               І. Миронюкpra_1_1057723.pdfДодаток