A A A K K K

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» (код за ЄДРПОУ 00220477)

№ 2160 від 18 серпня 2014 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

  НАКАЗ

18.08.2014                                Київ                                      №2160

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій 
відкритого акціонерного товариства
«Науково-дослідний і проектно-конструкторський
інститут атомного та енергетичного насособудування»
(код за ЄДРПОУ 00220477)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», відповідно до вимог абзацу другого пункту 3 розділу 1 Порядку погодження з Кабінетом Міністрів України умов приватизації окремих об’єктів державної власності та закріплення в державній власності пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1997 р. № 1035, з метою реалізації єдиного плану-графіка виставлення на продаж у 2014 році об’єктів груп В, Г, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 січня 2014 року № 387 (із змінами та доповненнями), відповідно до Порядку визначення початкової вартості пакетів акцій публічних акціонерних товариств, що підлягають продажу на конкурсах, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23 січня 2004 року № 105 (із змінами та доповненнями) і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 31 січня 2004 року за № 135/8734, враховуючи службові записки Управління конкурсного продажу від 22.07.2014 № 33-1-356 та Управління планування та пільгового продажу від 08 серпня 2014 року № 19-1-620,

 

          

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» згідно з додатком.
  2. Встановити, що датою оцінки пакета акцій у розмірі 50 % плюс 1 акція статутного капіталу відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, є  31 серпня 2014 року.
  3. Управлінню корпоративних прав держави здійснити заходи по отриманню від голови правління публічного акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» визначених документів для проведення стандартизованої оцінки пакета акцій товариства, який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, та подати їх до Управління з питань оціночної діяльності.
  4. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування», який підлягає продажу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону на дату, встановлену пунктом     2 цього наказу.
  5. Управлінню конкурсного продажу забезпечити продаж пакета акцій відкритого акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

В. о. Голови Фонду                                                        Д. Парфененко

pra_1_220477.xlsДодаток