A A A K K K

Regional offices

Департамент регіональної мережі Фонду державного майна України здійснює координацію діяльності регіональних відділень. Для нас важливо постійно підвищувати рівень обслуговування по всій території України. Надсилайте свої пропозиції або зауваження стосовно якості роботи регіональних відділень на електронну пошту kisera.andriy@spfu.gov.ua
SPFU RO Name Chief Address EDRPOU Phone Fax Email
RO in Vinnytsia, Khmelnytskyi oblast Markevich Andrey Marianovich 10, Hoholia str., Vinnytsia city, 21018 42964094 (0432) 67-26-08 vinnytsia@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Khmelnytskyi оblast Andrushko Natalia Mykhailivna 75, Soborna str., Khmelnytskyi city, 29013 0 (0382) 72-09-45, 76-24-53 khmelnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Dnipropetrovsk, Zaporizhzhia and Kirovohrad oblasts Myrhorodska Hanna Yuriivna 6, Tsentralna str., Dnipro city, 49000 42767945 (056) 744-34-04, 744-34-05, 744-11-08, 744-34-42 dnipro@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Zaporizhzhia оblast Litvinova Lina Mykolaiivna 50, Peremohy str., Zaporizhzhia city, 69001 0 (061) 224-27-03, 226-07-73, 226-07-92 zaporizhia@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Kirovohrad оblast Astafieva Liudmyla Leonidivna 2, Hlinky str., Kropyvnytskyi city, 25009 0 (0522) 33-24-00, 33-00-25 kropyvnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Ivano-Frankivsk, Chernivtsi and Ternopil regions Solonina Volodymyr Fedorovich 48, Vasyliianok str., Ivano-Frankivsk city, 76019 42891875 (0342) 75-23-67 ivano-frankivsk@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Ternopil оblast Beloshytskyi Ruslan Anatoliiovych 11, Tantsorova str., Ternopil city, 46008 0 (0352) 52-73-77, 52-59-54 ternopil@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Chernivtsi оblast Komarovska Iryna Petrivna 21-A, Lukiana Kobylytsi str., Chernivtsi city, 58001 0 (0372) 55-44-26, 55-42-17, 51-11-23 chernivtsi@spfu.gov.ua
RO in Kyiv, Cherkasy and Chernihiv оblastоblast Kurylo Vadym Mykhailovych 50, Holosiivskyi avenue, Kyiv city, 03039 19028107 (044) 200-25-41, 200-25-32 kyiv_region@spfu.gov.ua Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Cherkasy оblast Plakha Viktor Volodymyrovych 205, Shevchenka blvd., Cherkasy city, 18000 0 (0472) 37-51-10, 36-00-60 cherkasy@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Chernihiv оblast Iovenko Valerii Ivanovych 43, Myru avenue, Chernihiv city, 14000 0 (0462) 67-62-25, 67-27-83 chernigiv@spfu.gov.ua
RO in Lviv, Zakarpattia and Volyn оblasts Kalynets Vladyslav Zynoviiovych 4, Kopernyka str., Lviv town, 79005 42899921 (032) 299-91-07, 261-66-01 lviv@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Zakarpattia оblast Kastrova Natalia Volodymyrivna 60, Sobranetska str.,Uzhhorod city, 88000 0 (0312) 61-38-83, 63-00-73 zakarpattia@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Volyn oblast Maslechko Tatyana Bogdanovn Room 815, 9, Kyivskyi Maidan, Lutsk city, 43027 0 (0332) 24-34-77 volyn@spfu.gov.ua
RO in Odesa end in Mykolaiv оblast Slavskyi Oleksandr Volodymyrovych 15, Velyka Arnautska str., Odesa city, 65048 43015722 (048) 731-50-28 odesa@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Mykolaiv оblast Sokol Oleg Vasylovych P.O.Box 34, 20, Chkalova str., Mykolaiv city, 54017 0 (0512) 47-56-40, 47-28-02 mykolaiv@spfu.gov.ua
RO in Poltava and Sumy оblasts Mykhailenko Dmytro Hennadiiovych ( Acting Head ) 1/23, Nebesnoi Sotni str., Poltava city, 36014 42769539 (0532) 56-27-22, 50-15-13 poltava_sumy@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Sumy оblast Mykhailenko Dmytro Gennadiiovych (Acting Head ) 30/1, Kharkivska str., Sumy city, 40035 0 (0542) 36-12-34 sumy@spfu.gov.ua
RO in Rivne and Zhytomyr regions Berezhnuy Kirill Mychaylovych 24, Petra Mogyly str., Rivne city, 42956062 +380362684007, +380932801157 rivne@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Zhytomyr оblast Omelchenko Natalia Anatolievna 20, Sviatoslava Rikhtera str., Zhytomyr city, 10008 0 (0412) 42-04-20, 22-32-04 zhytomyr@spfu.gov.ua
RO in Kharkiv, Donetsk and Luhansk oblasts Bezpalov Dmytro Viacheslavjvych 1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057 43023403 (057) 700-03-14, 700-75-97, 700-02-28 kharkiv@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Administration on the exercise of authority in Luhansk оblast Volkov Oleksandr Kuzmych 32a, Druzhby Narodiv blvd., Severodonetsk town, 93400 0 (06452) 4-23-48, 4-23-47 lugansk@spfu.gov.ua
in Kherson оblast, the Autonomous Republic of Crimea and Sevastopil City Tesliuk Halyna Vasylivna 47, Ushakova avenue, Kherson city, 73000 21295778 (0552) 22-44-44, 26-18-63 kherson@spfu.gov.ua
RO in Kyiv city Matviieva Yana Serhiivna (Acting Head) 50-Г, Tarasa Shevchenka blvd., Kyiv city, 01032 19030825 (044) 235-53-08, 281-00-18 kyiv_city@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
RO in Kharkiv, Donetsk and Luhansk oblasts Bezpalov Dmytro Viacheslavjvych 1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057 43023403 (057) 700-03-14, 700-75-97, 700-02-28 kharkiv@spfu.gov.ua
Всі приватизовані об'єкти регіонів
Subscribe to news