A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Regional offices

SPFU RO Name Chief Address EDRPOU Phone Fax Email
*RO in Vinnytsia oblast Semenenko Viktor Vasyliovych (head of the reorganization commission) 10, Hoholia str., Vinnytsia city, 21018 13327990 (0432) 67-26-08 vinnytsia@spfu.gov.ua
** RO in Dnipropetrovsk, Zaporizhzhia and Kirovohrad oblasts Myrhorodska Hanna Yuriivna 6, Tsentralna str., Dnipro city, 49000 42767945 (056) 744-34-04, 744-34-05, факс. 744-11-08, 744-34-42 dnipro@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Zaporizhzhia оblast Dmytriev Oleksandr Volodymyrovych 50, Peremohy str., Zaporizhzhia city, 69001 0 (061) факс 224-27-03, 226-07-73, 226-07-92 zaporizhia@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Kirovohrad оblast Astafieva Liudmyla Leonidivna 2, Hlinky str., Kropyvnytskyi city, 25009 0 (0522) 33-24-00, 33-31-95 kropyvnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Donetsk оblast Pampura Maksym Valeriiovych 1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057 13511245 (057) 700-03-14 donetsk@spfu.gov.ua
*RO in Zhytomyr оblast Zaiko Yurii Mykolaiovych (head of the reorganization commission) 20, Sviatoslava Rikhtera str., Zhytomyr city, 10008 13578893 (0412) 42-04-20, 22-32-04 zhytomyr@spfu.gov.ua
* RO in Ivano-Frankivsk оblast Kohutiak Volodymyr Bohdanovych (head of the reorganization commission) 48, Vasyliianok str., Ivano-Frankivsk city, 76018 13660726 (0342) 75-23-67 ivano-frankivsk@spfu.gov.ua
RO in Kyiv оblast Lytvynov Yevgeniy Oleksandrovych 50, Holosiivskyi avenue, Kyiv city, 03039 19028107 (044) 200-25-41, 200-25-32 kyiv_region@spfu.gov.ua
RO in Luhansk оblast Volkov Oleksandr Kuzmych 32a, Druzhby Narodiv blvd., Severodonetsk town, 93400 13398493 (06452) 4-23-48, 4-23-47 lugansk@spfu.gov.ua
* RO in Lviv оblast Kovtsun Orest Pavlovych (head of the reorganization commission) 3, Sichovyh Striltsiv str., Lviv town, 79007 42899921 (032) 299-91-07, 261-66-01 lviv@spfu.gov.ua
* RO in Zakarpattia оblast Panova Natalia Volodymyrivna (head of the reorganization commission) 60, Sobranetska str.,Uzhhorod city, 88000 0 (0312) 61-38-83 zakarpattia@spfu.gov.ua
* RO in Volyn oblast Maslechko Tetiana Bohdanivna (head of the reorganization commission) Room 815, 9, Kyivskyi Maidan, Lutsk city, 43027 0 (0332) 24-34-77 volyn@spfu.gov.ua
RO in Mykolaiv оblast Salnikov Oleksii Oleksandrovych P.O.Box 34, 20, Chkalova str., Mykolaiv city, 54017 20917284 (0512) 47-56-40, 47-51-70 mykolaiv@spfu.gov.ua
RO in Odesa оblast Kosmin Oleksii Mykolaiovych 15, Velyka Arnautska str., Odesa city, 65012 20984091 (048) 731-50-28 odesa@spfu.gov.ua
RO in Poltava and Sumy оblasts Rozumnyi Serhii Mykhaylovych 1/23, Nebesnoi Sotni str., Poltava city, 36014 42769539 (0532) 22-92-06, 50-15-13 poltava_sumy@spfu.gov.ua
Administration on the exercise of authority in Sumy оblast Mykhailenko Dmytro Gennadiiovych 30/1, Kharkivska str., Sumy city, 40035 0 (0542) 36-12-34 sumy@spfu.gov.ua
*RO in Rivne оblast Berezhnuy Kirill Mychaylovych (head of the reorganization commission) 77, 16th Lypnia str., Rivne city, 33028 13989432 (0362) 26-25-56, 26-86-80 rivne@spfu.gov.ua
* RO in Ternopil оblast Beloshytskyi Ruslan Anatoliiovych (head of the reorganization commission) 11, Tantsorova str., Ternopil city, 46008 14037372 (0352) 52-73-77 ternopil@spfu.gov.ua
RO in Kharkiv оblast Kravchenko Oleg Oleksandrovych 1, Teatralnyi Maidan, Kharkiv city, 61057 23148337 (057) 700-77-73 kharkiv@spfu.gov.ua
in Kherson оblast, the Autonomous Republic of Crimea and Sevastopil City Tesliuk Halyna Vasylivna 47, Ushakova avenue, Kherson city, 73000 21295778 (0552) 22-44-44, 26-18-63 kherson@spfu.gov.ua
*RO in Khmelnytskyi оblast Kukura Olga Vladimirovna (head of the reorganization commission) 75, Soborna str., Khmelnytskyi city, 29005 2898152 (0382) 72-09-45, 76-24-53 khmelnytskyi@spfu.gov.ua
RO in Cherkasy оblast Plakha Viktor Volodymyrovych 205, Shevchenka blvd., Cherkasy city, 18000 21368158 (0472) 37-51-10, 36-00-60 cherkasy@spfu.gov.ua
* RO in Chernivtsi оblast Komarovska Iryna Petrivna (head of the reorganization commission) 21-A, Lukiana Kobylytsi str., Chernivtsi city, 58001 21432643 (0372) 55-44-26 chernivtsi@spfu.gov.ua
RO in Chernihiv оblast Iovenko Valerii Ivanovych 43, Myru avenue, Chernihiv city, 14000 14243893 (0462) 67-62-25, 67-27-83 chernigiv@spfu.gov.ua
RO in Kyiv city Medencev Maksym Anatoliyovych 50-Г, Tarasa Shevchenka blvd., Kyiv city, 01032 19030825 +38 (044) 235-53-08, 281-00-18 kyiv_city@spfu.gov.ua
Subscribe to news