A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майнаУкраїни від 2 січня 2019 року № 2 «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік»

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

            НАКАЗ

03.04.2019                                      Київ                                №  323

 

 

Про затвердження змін до орієнтовного плану
проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік,
затвердженого наказом Фонду державного майнаУкраїни
від 2 січня 2019 року № 2
«Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік»

 

 

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами),

 

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року № 2 (із змінами), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

В. о. Голови Фонду                                                                                                                         В. ТРУБАРОВ

 

Додаток