A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу ФДМУ «Про затвердження Порядку надання органами приватизації згоди на подальше відчуження, передачу в заставу або внесення до статутного капіталу господарського товариства об`єктів приватизації, обтяжених зобов`язаннями їх власників перед державою (територіальною громадою)»

Повідомлення про оприлюднення
проекту наказу Фонду державного майна України
«Про затвердження Порядку надання органами приватизації згоди на подальше відчуження,
передачу в заставу або внесення до статутного капіталу господарського товариства об'єктів приватизації,
обтяжених зобов'язаннями їх власників перед державою (територіальною громадою
)»

 

 

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Фонд державного майна України (далі – Фонд) повідомляє про оприлюднення з 15 травня 2018 рокуна сайті Фонду проекту наказу Фонду «Про затвердження Порядку надання органами приватизації згоди на подальше відчуження, передачу в заставу або внесення до статутного капіталу господарського товариства об'єктів приватизації, обтяжених зобов'язаннями їх власників перед державою (територіальною громадою)»(далі – Порядок) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Порядок розроблено відповіднодо частини п'ятої статті 27Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» з метою приведення нормативно-правових актів Фонду у відповідність до вимог законодавства.

Порядкомвстановлено чіткий механізм процедурипогодження органами приватизації подальшого відчуження різних груп об'єктів приватизації під час дії умов договорів купівлі-продажу, передачу в заставу або внесення такого об'єкта до статутного капіталу господарського товариства.

Зауваження та пропозиції до проекту Порядку просимо надсилати протягом одного місяця від дати його оприлюднення на адресу: вул. Генерала Алмазова, 18/9, м. Київ, 01133, Фонд державного майна України, Департамент внутрішнього аудиту та контролю, а також на електронну адресу: arkus@spfu.gov.ua.

 

Проект Наказу