A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Щодо анулювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.04.2019                                             Київ                                      №  354

 

 

Щодо анулювання сертифіката
суб’єкта оціночної діяльності

 

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 20  Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно з абзацом третім пункту 1 розділу ІІ Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року № 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за № 417/12291 (зі змінами),  за наявності у Фонді державного майна України трьох звітів про оцінку нерухомого майна (вх. Фонду державного майна України від 17 січня 2019 року № 1330/01570), які за результатами рецензування  рецензентом, що працює в штаті Фонду державного майна України та Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація фахівців оцінки» класифікуються відповідно  за абзацами п’ятим  та  четвертим пункту 67 Національного стандарту № 1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року № 1440, 

                                                                    

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 30 червня 2017 року № 652/17, виданий товариству з обмеженою відповідальністю «КОНСАЛТИНГОВАЯ КОМПАНІЯ «ЛАДА» (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ  41341913).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

 

 

Заступник Голови  Фонду                                                              Є. АСТАШЕВ