A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про внесення змін до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності

№ 1329 від 8 серпня 2007 р.

Фонд державного майна України

НАКАЗ

від 9 серпня 2007 р.№ 1329

Про внесення змін до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 серпня 2007 р. за № 980/14247

Відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" та з метою врахування змін у законодавстві України про оренду державного майна, що сталися протягом 2004 – 2007 років, НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23.08.2000 № 1774, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.12.2000 за №931/5152, виклавши його в новій редакції (додається).

2. Департаменту з питань управління державним майном та орендних відносин і регіональним відділенням Фонду державного майна України, іншим орендодавцям державного майна при підготовці договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності, брати за основу зазначений Типовий договір. Істотні умови договорів оренди мають відповідати встановленим у Типовому договорі.

3. Департаменту з питань управління державним майном та орендних відносин Фонду державного майна України зареєструвати цей наказ у встановленому порядку в Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду С. Ю. Лєдомську.

Голова ФондуВ. СЕМЕНЮК

ПОГОДЖЕНО:
 
В. о. Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництваК. ВАЩЕНКО


Завантажити Додаток