A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві

№ 649 від 16 квітня 2001 р.

Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві

Наказ Фонду державного майна України
від 17 квітня 2001 року N 649

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 червня 2001 р. за N 504/5695

З метою упорядкування орендних відносин та врахування змін і доповнень, унесених до Закону України "Про оренду державного та комунального майна", НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди цілісного майнового комплексу підприємства (організації), його структурного підрозділу, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна, що знаходиться на балансі підприємства (організації), господарського товариства і є державною власністю (додається).

2. Управлінню з питань управління державним майном (Пількевич В. Л.) зареєструвати цей наказ у встановленому порядку в Міністерстві юстиції України.

3. Наказ Фонду державного майна України від 19.04.96 N 458, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.05.96 за N 260/1285, "Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди державного майна" вважати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду Глушка С. М.

Голова ФондуО. Бондар


ЗавантажитиПерелік документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди цілісного майнового комплексу підприємства (організації), його структурного підрозділу, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна, що знаходиться на балансі підприємства (організації), господарського товариства і є державною власністю