A A A K K K

Про затвердження змін (уточнень) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» (код за ЄДРПОУ 00165652)

№ 2130 від 11 серпня 2014 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.08.2014                                 Київ                                      №2130

Про затвердження змін (уточнень)
до плану розміщення акцій 
публічного акціонерного товариства
«Артемівський машинобудівний завод
«Побєда труда»
(код за ЄДРПОУ 00165652)

На виконання частини третьої статті 7 Закону України «Про приватизацію державного майна», з метою реалізації єдиного плану-графіка виставлення на продаж у 2014 році об’єктів груп В, Г, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 28 січня 2014 року № 387 (із змінами та доповненнями),  

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни (уточнення) до плану розміщення акцій публічного акціонерного товариства «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда»  згідно з додатком.
  2. Управлінню з питань оціночної діяльності забезпечити проведення оцінки пакета акцій публічного акціонерного товариства «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда», який підлягає продажу на фондових біржах.
  3. Управлінню біржової діяльності та проведення аукціонів забезпечити організацію продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства  «Артемівський машинобудівний завод «Побєда труда» згідно з планом розміщення акцій (із змінами та уточненнями).
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління планування та пільгового продажу.

 

Заступник Голови  Фонду                                                            І. Миронюк

pra_1_165652.xlsДодаток