A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про умови подання для опублікування в газеті "Відомості приватизації" інформації про проведення конкурсу на право оренди державного майна

№ 667 від 24 квітня 2007 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.04.2007 р.м. Київ№ 667

Про умови подання для опублікування в газеті "Відомості приватизації" інформації про проведення конкурсу на право оренди державного майна

З метою забезпечення більш оперативного прийняття рішення про оренду державного майна, спрощення процедури подання інформації про конкурс для публікації в додатку до "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" - газеті "Відомості приватизації"

НАКАЗУЮ:

1. Матеріали на публікацію в газету "Відомості приватизації" щодо проведення конкурсу на право оренди державного майна подаються в електронному вигляді орендодавцями - регіональними відділеннями Фонду державного майна до Управління офіційних друкованих видань Фонду державного майна України із супроводжувальним листом, в якому зазначаються: вихідний номер, прізвище особи, що підписала лист, прізвище та телефон виконавця, електронна адреса. Інформації мають надходити щосереди до 15.00 на електронну адресу :

Е-mail: gazeta@spfu.gov.ua

Інформації, надіслані пізніше вищезазначеного терміну, будуть опубліковані у номері газети, що вийде друком через два тижні.

Оригінали інформацій, надісланих електронною поштою, у паперовому вигляді залишаються в регіональному відділенні ФДМУ.

2. Відповідальність за достовірність поданої інформації, законність оренди об'єкта та отримання дозволу на оренду від уповноваженого органу управління несуть начальники регіональних відділень Фонду державного майна України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду С. Лєдомську.

Голова ФондуВ. Семенюк