A A A K K K

Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко: На приватизацію вже погоджено 415 об‘єктів

Станом на 25 листопада з міністерствами та відомствами погоджено на приватизацію 415 об‘єктів, – повідомив Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

"Фонд додатково прийняв на приватизацію ще 76 позицій  від 6 міністерств та відомств, що включають державні підприємства, єдині майнові комплекси та пакети акцій, а минулого тижня Мінекономіки розпочато передачу 339 підприємств в управління ФДМУ та подальшої приватизації. Разом уже 415 об‘єктів", – сказав керівник Фонду.

Дмитро Сенниченко зазначив, що найбільшу кількість об’єктів передали Міністерство розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерство енергетики та захисту довкілля, а також Міністерство інфраструктури. Серед переданих об’єктів є «Скадовський морський торговельний порт», «Морський торговельний порт «Усть-Дунайськ», «Інститут титану» та «Львівський державний ювелірний завод».

За його словами, після опрацювання документів та підготовки максимально відкритої інформації про ці об’єкти планується виставити їх на аукціони ProZorro.Продажі.

Сенниченко уточнив, що спільно з проектним офісом Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства та за дорученням прем‘єр-міністра України  Олексія Гончарука вже проаналізовано 1400 державних підприємств.

Фонд державного майна України на своєму сайті оприлюднив перелік нових об’єктів, що підлягають приватизації.

Зокрема, Фонд додатково прийняв 76 позицій від 6 міністерств та відомств, що включають державні підприємства, єдині майнові комплекси та пакети акцій. Також було прийнято 33 позиції окремого майна, незавершеного будівництва та законсервованих об’єктів, об’єктів соціально-культурного призначення по всій території України.

Після підготовки ці об’єкти планується виставити на аукціони через 45 електронних майданчиків у системі ProZorro.Продажі. На сьогодні у системі ProZorro.Продажі вже виставлено 164 об’єкти малої приватизації.

У Фонді повідомляють, що в цілому, у поточному півріччі через аукціони продано майна майже на 287 млн грн, що перевищує результати першого півріччя на 40,5%, коли надходження склали 204 млн грн.