A A A K K K

ДП «Електротяжмаш» виконує усі зобов’язання за контрактами і готується до підписання нових

ДП «Електротяжмаш» працює в штатному режимі і, попри карантин, взяло впевнений курс на фінансове оздоровлення. Згідно узгоджених із партнерами графіків, здійснюються відвантаження як «з», так і «на» підприємство. Виконуються графіки поставок як вітчизняним партнерам, так і закордонним. Деякі контракти переглядаються у сторону збільшення. 

Також триває робота із залучення нових клієнтів. Зараз у активній фазі переговорний процес із Укрзалізницею на предмет підписання контракту на здійснення ремонту тягового обладнання. У понеділок, 23 березня  підписано дорожню карту. Зараз йде обговорення у робочих групах з технічними фахівцями деталей технологічного циклу робіт. Впродовж місяця планують вийти на фінішну пряму переговорного процесу і підписати контракт.

Щодо ситуації із запобігання поширення коронавірусної інфекції, зараз на заводі введено режим підвищеної готовності системи цивільного захисту. Проведена роз’яснювальна робота в трудових колективах і дано чіткі інструкції про порядок дій у разі підозри на зараження вірусом. Закуплені засоби індивідуального захисту. В приміщеннях регулярно проводиться вологе прибирання із застосуванням дезинфікуючих засобів. Здійснюється щоденний моніторинг стану здоров’я співробітників. Обмежено доступ на підприємство без масок.

Довідково:

У жовтні 2019 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України передало ДП «Електротяжмаш» в управління Фонду державного майна України. 

27 листопада 2019 року Кабінет міністрів України затвердив нового виконуючого обов’язки директора ДП «Завод Електротяжмаш» Віктора Бусько.  Компанія KPMG&BDO здійснює аудит підприємства.

Щодо приватизації: коли саме підприємство буде виводитися на приватизацію буде уточнювалися в залежності від перебігу світової фінансової кризи та наявності компетентних та профільних інвесторів.