A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд шукає в. о. керівника новоствореного ДП «Азовський судноремонтний завод»

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 944-р «Про передачу цілісного майнового комплексу колишнього державного підприємства «Азовський судноремонтний завод» до сфери управління Фонду державного майна» Фондом державного майна України вживаються дії щодо створення державного підприємства «Азовський судноремонтний завод».

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо надати пропозиції стосовно кандидатури виконуючого обов’язки керівника новоствореного державного підприємства «Азовський судноремонтний завод», яка повинна відповідати наступним вимогам:

1.      Повна вища технічна, юридична або економічна освіта.

2.      Загальний досвід роботи не менше 5 років, у тому числі досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років.

3.      Розуміння загальних принципів судноремонтної галузі.

4.      Не мати не знятої або не погашеної судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

5.      Дисциплінованість та системність, дипломатичність та гнучкість, самоорганізація та орієнтація на розвиток, інноваційність та креативність, вміння працювати в стресових ситуаціях.

6.      Вміння вирішувати комплексні завдання в умовах обмеженого часу, вміння працювати при багатозадачності, встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів, вміння працювати з великим масивом інформації.

Кандидатам, що мають бажання обійняти посаду керівника державного підприємства «Азовський судноремонтний завод» та відповідають вищезазначеним вимогам, необхідно подати до Фонду державного майна України такі документи:

-       заяву про згоду на обранняіз зазначенням мобільного телефону, місця народження згідно паспорту та місця проживання;

-       належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію  документа про вищу освіту;

-       біографічну довідку (резюме);

-       згоду на обробку персональних даних;

-      рекомендації та інші документи на власний розсуд.

Заяву та документи надсилати на адресу Фонду державного майна України (01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9) або на електронну адресу mila1@spfu.gov.ua з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді (контактний телефон (044) 200-36-48).

Заяви та документи прийматимуться з 06.04.2018 протягом 20 календарних днів.