A A A K K K

Об’єднана гірничо-хімічна компанія працює без перебоїв та гуртує колективи з громадами у боротьбі з коронавірусом

Акціонерне товариство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», яка перебуває  в управлінні Фонду державного майна України, продовжує працювати на повну потужність  та забезпечує виконання плану заходів щодо недопущення випадків захворювань, спричинених COVID-19.

Зазначені заходи діють на підприємстві та коригуються в залежності від епідситуації в населених пунктах, де працюють працівники товариства – Києві, Вільногірську та селищі Іршанськ.

На період карантину усі співробітники головного офісу, яким рід діяльності дозволяє працювати у віддаленому режимі перейшли на дистанційну роботу. Батькам, які мають дітей до 14 років, надано можливість оформити оплачувані відпустки по догляду, а також звичайні відпустки та лікарняні листи в разі нездужання.

Разом із тим, відрядження працівників до філій та в офіс призупинено. Наради та засідання правління проводяться виключно за конференц- і відеозв’язком.

На філіях підприємства проводиться щоденна багаторазова дезінфекція хлорвмісними засобами приміщень і транспорту, який доставляє працівників на робочі місця. На постійній основі проводиться профілактико-роз’яснювальна робота в цехах і підрозділах. Компанією зроблено значні запаси миючих та дезінфікуючих засобів.

Також компанією організовано пошив засобів індивідуального захисту – пов’язок для медперсоналу філій ОГХК та працівників  на філіях. Філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» пошила 3500 масок, реалізуючи таким чином принцип «маску кожному працівнику». Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» пошила 1120 масок, планує – 1500, що теж відповідає кількості працівників на філії. Та швачки філій на цьому не зупиняються і продовжать виробництво цих засобів індивідуального захисту в залежності від забезпечення тканиною.

З метою дотримання карантинних заходів  та для уникнення скупчення людей зупинено діяльність усіх соціальних об’єктів, підпорядкованих компанії  – палаців культури, спорткомплексу, санаторію-профілакторію та баз відпочинку. Призупинено також відвідування гуртків та спортивних секцій, відмінено концерти. Медсестри профілакторію «ІГЗК» переведені в цехи для нагляду за станом здоров’я робітників.

Також філія «ВГМК» АТ «ОГХК» активно допомагає містянам: виготовляє дезінфікуючий розчин – гіпохлорид натрію, для прибирання вулиць міста Вільногірська та під’їздів житлових будинків.

Службовий транспорт, який зазвичай використовується для перевезень працівників вільногірської філії з 27 березня робить щоденно два безкоштовні рейси задля доставки медпрацівників місцевої лікарні на роботу та додому, аби ті мали можливість здійснювати допомогу хворим.

 

Довідково:

АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» – підприємство на 100% у державній власності. Працює у сфері гірничодобувної промисловості. У своєму складі має 2 заводи: Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (видобування титановмісних руд та виробництво рутилового, цирконового та ільменітового концентратів) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (видобування титановмісних руд та виробництво ільменітового концентрату ). Це одне зі стратегічних українських підприємств у титановій галузі.