A A A K K K

Уряд затвердив перелік об’єктів великої приватизації

Перелік об’єктів великої приватизації затверджено. Щойно Кабінет Міністрів прийняв відповідне рішення. Про це написав керівник Фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

«Отже, на продаж буде виставлено:

ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», АК «Харківобленерго», АТ «Миколаївобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Вугільна компанія «Краснолиманська», ПАТ «Азовмаш», ДП «Завод «Електроважмаш», ПАТ «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», ВАТ «Оріана», ПрАТ «Президент-Готель», Державне ПАТ «Національна АК «Украгролізинг», Фармацевтична компанія «Індар», – уточнив Віталій Трубаров.

Він повідомив, що «для 6 підприємств з переліку Фонд ще в минулому році відібрав інвестиційних радників. Однак, ОПЗ, Вугільна компанія «Краснолиманська», Завод «Електроважмаш», «Індар», Об’єднана гірничо-хімічна компанія залишаються заблоковані рішенням суду, відповідно інвестиційні радники не затверджені і розпочати практичну роботу з приватизації неможливо».

«Зараз йде підготовка до приватизації ПрАТ «Президент-Готель» інвестиційним радником «Конкорд Консалтинг» у консорціумі з «Бюро Маркуса» та Redcliffe Partners.

ПАТ «Азовмаш», який не отримав жодної заявки від претендентів на інвестиційного радника, до приватизації готуватиме Фонд державного майна.

По ВАТ «Оріана» і «Украгролізинг» буде оголошено повторний конкурс з відбору інвестиційного радника, оскільки попередні рази подавалося лише по одному учаснику.

По іншим підприємствам з переліку великої приватизації буде оголошено конкурс з відбору інвестиційного радника», – додав керівник Фонду.

 

Розпорядження КМУ