A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Віталій Трубаров: «Центренерго» буде першим великим підприємством, з якого почнеться велика приватизація»

«Мала приватизація має запуститися вже в червні. Це об’єкти вартістю активів до 250 мільйонів, які продаватимуться на електронних майданчиках», – про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

«Велика приватизація – 26 підприємств, це перший пул підприємств, які покажуть бізнесу, насамперед закордонному, відкритість, прозорість і конкурентність у продажу державних активів», – наголосив він.

«Центренерго» буде першим великим підприємством, з якого почнеться велика приватизація. Після цього найімовірніше, будуть енергокомпанії,і ми розраховуємо на хороший результат», – зазначив Віталій Трубаров.

«Зараз стоїть питання відбору радника. Поки відкрите питання, чи ми будемо шукати радника по кожному об’єкту, чи можливо розділити підприємства за секторальною ознакою», – сказав керівник Фонду.

Віталій Трубаров уточнив, «що відтепер міністерства мають 30 днів на передачу підприємств, і якщо цього не відбудеться, то вони будуть передані рішенням Уряду».

«Країні потрібнийне банальний продаж, а прихід інвестицій, нових технологій та працюючі підприємства з робочими місцями. Приватизація зможе це забезпечити», – констатував Віталій Трубаров.