A A A K K K

Запрошуємо ЗМІ на офіційне представлення нового керівництва ПАТ «Одеський припортовий завод»

10 лютого о 13:30 на ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) заступник голови Фонду державного майна України Сергій Ігнатовський представить нового в.о. представника правління підприємства Миколу Синицю, який був призначений згідно з рішенням Наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод» за погодженням з Кабінетом міністрів України.

Оскільки підприємство є містоутворюючим та має велике значення для економіки регіону, у заході беруть участь голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций та міський голова м. Южне Володимир Новацький. Також на події буде присутнє керівництво заводу, колишній в.о. директора ОПЗ Сергій Назаренко та голова первинної профспілки ОПЗ Володимир Дрібноход.

Зустріч з працівниками заводу має на меті роз’яснення позиції Фонду щодо запланованої приватизації заводу та його професійного аудиту. Головне завдання нового керівництва — забезпечити сталий робочий процес задля збереження інтересів держави та працівників, а також залучити стратегічного інвестора.

Збір преси для відвідування заходу та трансферу до заводу відбудеться о 12:00 біля центральної будівлі Одеської обласної адміністрації за адресою: пр. Шевченко, 4, м. Одеса.

Представники ЗМІ матимуть можливість поставити питання до керівництва Фонду та ОПЗ.

Для участі у заході необхідна реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2OsjRIj

Реєстрація закінчується о 12:00 09.02.2020.