A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Виконання умов договорів

Інформація щодо контролю за виконанням умов договорів купівлі-продажу обєктів державної власності за вересень 2019 року

      Станом на 01.10.2019 на контролі Регіонального Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях відділення знаходиться 26 договорів купівлі-продажу об’єктів державної власності.

       У вересні 2019 року Регіональним відділенням було взято на контроль 1 договір купівлі-продажу та знято з контролю 1 договір купівлі-продажу об’єктів державної власності.

 

Інформація щодо перевірки умов договорів оренди за грудень 2019 року.

         У грудні 2019 року Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях періодичний комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди щодо використання державного майна, переданого в оренду, здійснено по 4 договорах оренди. За наростаючим підсумком кількість договорів по яких здійснено комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди у 2019 році становить 107 договорів оренди державного майна (за річним Планом-графіком на 2019 рік - 96 договорів оренди).

 

Інформація для розміщення на сайті Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях щодо перевірки умов договорів оренди за березень 2020 року.

         У березні 2020 року Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях періодичний комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди щодо використання державного майна, переданого в оренду, здійснено по 10 договорах оренди, серед них у одному встановлено порушення. За наростаючим підсумком кількість договорів по яких здійснено комплексний контроль з оглядом об’єктів оренди у 2020 році становить 30 договорів оренди державного майна (за річним Планом-графіком на 2020 рік - 112 договорів оренди).