A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Мала приватизація

25.12.2019
 
 

yesІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях про проведення продажу на аукціоніоб’єкта малої приватизації – окремого майна – „Колишнє приміщення банку „Україна”

yesІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого майна – „Корпус млину (літ. А) загальною площею 636,7 кв.м. (площа забудови 751 кв.м.), який в процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ „Саратський комбінат хлібопродуктів”, код за ЄДРПОУ 00955207”(далі – Об'єкт), розташований за адресою Одеська область, Саратський район, смт. Сарата, вул. Мельнична, 77, що знаходиться на зберіганні ТОВ „Курортстрой”

yesІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Регіонального відділення Фонду державного майна України  по Одеській та Миколаївській областях про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого майна – „Нежитлова будівля загальною площею 256,5 кв.м”, що розташований за адресою: Одеська обл., Овідіопольський р -н,  с. Новоградківка,  вул. Центральна, 57

11.11.2019