A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Управлінські рішення

Діяльність з питань управління державним майном, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств в процесі приватизації, але залишилося на їх балансі

Станом на 30.09.2017 в Реєстрі державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, перебуває 26 одиниць державного майна, що залишилося на балансах 16 господарських товариств. Структура наявного майна наступна:

- 2 об’єкти соціальної сфери (об’єкт інженерної інфраструктури);

- 17 об’єктів цивільної оборони;

- 1 об’єкт незавершеного будівництва;

- 1 об'єкт – довгострокові фінансові інвестиції;

- 2 ставки;

             - 3 об’єкти іншого призначення.

Протягом  9 місяців 2017 року регіональним відділенням прийнято 3 управлінських рішення.

Реалізовано два шляхом передачі на умовах Договору про безоплатне зберігання об'єкта державної власності:

- відповідно до наказу регіонального відділення від 26.06.2017 №00309 укладено з Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю „Ранок” Договір про безоплатне зберігання об'єкта державної власності – ставок площею 9,7275 га (гідротехнічні споруди: гребля, контурна дамба, водоскидна споруда, службовий місток, відвідний канал) в с. Кушлин Кременецького району, який в процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу КСП „Агрофірма „Явір”, що ліквідоване ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 24.07.2006 у справі № 10/Б-741, але перебуває на балансі Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю;

- відповідно до наказу регіонального відділення від 04.09.2017 № 00413 укладено з Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю „Ранок” Договір про безоплатне зберігання об’єкта державної власності – ставок площею 7,4174 га (гідротехнічні споруди: земляна гребля, дамба, водоскидна споруда) в с. Горинка Кременецького району, який в процесі приватизації не увійшов до статутного капіталу КСП „Агрофірма „Явір”, що ліквідоване ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 24.07.2006 у справі №10/Б-741, але перебуває на балансі Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю.

  З метою наповнення державного бюджету, протягом 9 місяців поточного року було прийнято управлінське рішення про приватизацію одного об’єкту державної власності, що не ввійшов до статутного капіталу акціонерного товариства – адмінбудинку загальною площею 744,4 кв. м. разом із земельною ділянкою та перебуває на балансі ТОВ „Тернопільавтотранс 16100”.

            Для здійснення постійного контролю за збереженням та належним утриманням державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, але залишилося у них на балансі регіональним відділенням протягом 9 місяців  2017 року перевірено 15 об'єктів, що перебувають на балансах 12 господарських товариств.

За результатами проведених перевірок порушень не зафіксовано.

            На підставі Договору з ТОВ Гудвіл №100 від 21.09.2017 здійснено технічну інвентаризацію гідротехнічних споруд ставків  у с. Кушлин та Горинка Кременецького району, ведеться робота по здійсненню їх державної реєстрації.

Окрім того, Регіональним відділенням  укладено Договір з Бюро технічної інвентаризації на проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів на об’єкти цивільного захисту сховища №72010 та №72057, які не увійшли в процесі приватизації до статутного капіталу ТОВ "Домобудівник", але перебувають на його балансі.

Також проводиться робота по здійсненню реєстрації права власності на державне майно  - захисну споруду цивільного захисту  - будівлю протирадіаційного укриття №75173, яка у процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу та обліковується на балансі ПАТ "Теребовлянський комбінат хлібопродуктів" розташований в смт. Дружба.