A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Управлінські рішення

Діяльність з питань управління державним майном, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств в процесі приватизації, але залишилося на їх балансі

Згідно з Реєстром державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, за весь період приватизації до статутних капіталів 166 господарських товариств в області не увійшло 1052 об’єкти державної власності.

В цілому, станом на 31.12.2017 прийнято 1048 управлінських рішень щодо державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, що складає 99,62 % від загальної кількості об’єктів державної власності.

Станом на 31.12.2017 в Реєстрі державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, перебуває 26 одиниць державного майна, що залишилося на балансах 16 господарських товариств. Структура наявного майна наступна:

- 2 об’єкти соціальної сфери (об’єкт інженерної інфраструктури);

- 17 об’єктів цивільної оборони;

- 1 об’єкт незавершеного будівництва;

- 1 об’єкт – довгострокові фінансові інвестиції;

- 2 ставки;

             - 3 об’єкти іншого призначення.

Протягом  2017 року регіональним відділенням прийнято 5управлінських рішень, з них: укладено 4 Договори про безоплатне зберігання об’єктів державної власності та по 1 прийнято рішення про приватизацію.

Для здійснення постійного контролю за збереженням та належним утриманням державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств у процесі приватизації, але залишилося у них на балансі регіональним відділенням протягом 2017 року проводилися перевірки 26 об’єктів, що перебувають на балансах 16 господарських товариств.За результатами проведених перевірок інформацію внесено в Реєстр державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств Регіонального відділення.

В 2017 році на підставі Договору з ТОВ "Гудвіл" №100 від 21.09.2017 здійснено технічну інвентаризацію гідротехнічних споруд ставків у с. Кушлин та с. Горинка Кременецького району.

На підставі Договору з ТзОВ "Міське бюро технічної інвентаризації" №112 від 03.11.2017 здійснено технічну інвентаризацію двох захисних споруд цивільного захисту, які обліковуються на балансі ТОВ „Домобудівник”, а саме: сховища №72010 та сховища №72057.

Окрім цього, у 2017 році регіональним відділенням здійснено реєстрацію права державної власності на 3 об’єкти:

- захисну споруду цивільного захисту, яка в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ „Теребовлянський комбінат хлібопродуктів” – ПРУ №75173, що знаходиться за адресою: Тернопільська обл., Теребовлянський р-н., смт. Дружба, вул. Лесі Українки (вулиця Дзержинського), будинок 13В;

- гідротехнічні споруди ставка площею 7,4174 га, які не увійшли у процесі приватизації до статутного капіталу  КСП "Агрофірма "Явір" та знаходяться за адресою: с. Горинка, Кременецький район, Тернопільська область;

- гідротехнічні споруди ставка площею 9,7275 га, які не увійшли у процесі приватизації до статутного капіталу  КСП "Агрофірма "Явір" та знаходяться за адресою: с. Кушлин, Кременецький район, Тернопільська область.