A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Відновлення платоспроможності та банкрутств

Участь регіонального відділення у процедурах банкрутства підприємств

Повноваження регіонального відділення стосовно участі у процедурах банкрутства підприємств-боржників, регламентуються чинними нормативно-правовими актами, розробленими з урахуванням положень законодавства з питань банкрутства.

Станом на 01.10.2018 два товариства, що знаходяться в сфері управління регіонального відділення, перебувають у процедурі банкрутства, а саме: ВАТ „Бучацький цукровий завод” та ВАТ „Тернопільське об'єднання „Текстерно”.

З метою захисту майнових інтересів держави, протягом звітного періоду щодо підприємств, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство, повноваження регіонального відділення реалізовувались наступним чином:

- отримано 2 судових рішення щодо провадження справ про банкрутство. У відповідності до вимог наказу ФДМУ від 16.10.2006 № 1584 та інструктивного листа ФДМУ від 17.10.2006 №10-24-14744, ухвали надсилалась ФДМУ;

- взято участь у 3 судових засіданнях;

- взято участь у 4 засіданнях комітету кредиторів;

- направлялись звернення до арбітражного керуючого щодо надання інформації про хід виконання ліквідаційної процедури, надання фінансово-статистичної звітності та інші.

Протягом звітного періоду Господарським судом Тернопільської області не порушувалися провадження у справі про банкрутство підприємств, що знаходяться в сфері управління регіонального відділення.