A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Актуальні новини

10.12.2018

Маємо право знати про права людини
10 грудня 1948 Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини, що являє собою першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди. Прийняття Загальної декларації — це важлива міжнародна подія, яка щорічно відзначається 10 грудня, та називається Днем прав людини або Міжнародним днем прав людини. І в цей самий день щороку розпочинається Всеукраїнський тиждень права, спрямований на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту. 
З метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві Міністерство юстиції України продовжує проводити просвітницький проект «Я маю право!»http://pravo.minjust.gov.ua/

10.09.2018

 

Увага! За повідомленням Головного управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області, починаючи з 11.09.2018 платежі, перераховані на старі рахунки, будуть повертатись платникам.

Діючі реквізити рахунків  - на сторінці регіонального віддлення у розділі Діяльність-Оренда-Реквізити рахунків

 

27.03.2018           Маємо право знати!

Сьогодні все більше громадян відчувають необхідність підвищити рівень обізнаності ті дізнаватися більше про права. Саме тому міністерство юстиції України за підтримки Агентства США з міжнародного права USAID запустило масштабний загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право!», що має на меті підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури у суспільстві. 
Президент України Указом підтримав ініціативу Мін'юсту та оголосив 2018 рік Роком реалізації цього проекту. Тож запровадження проекту – це масштабна реформа менталітету громадян, завдяки якій Україна продовжить шлях побудови сучасної та демократичної європейської держави!
Працівники юридичної служби Регіонального відділення залучились до вказаного проекту пройшовши стажування на базі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Детальну інформацію про цей проект можна знайти на веб-сайтах:

pravo.minjust.gov.ua

justzp.gov.ua

minjust.gov.ua 

 

14.09.2017  25 років Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Запорізькій області!

29.06.2017

З нагоди професійного свята – Дня державної служби та напередодні Дня Конституції України в Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Запорізькій області відбулися урочисті збори трудового колективу регіонального відділення.

Приурочені святам збори розпочато вітальними словами керівництва  регіонального відділення Щороку, з нагоди цих свят відзначають кращих працівників регіонального відділення. У рамках заходу відбулася церемонія нагородження.