A A A K K K

Об'єкт незавершеного будівництва - металевий модуль

Вид приватизації: Мала приватизація

Група:

Вид об'єкта: об`єкти незавершеного будівництва (будівлі, споруди, передавальні пристрої, які не введені в експлуатацію), законсервовані об`єкти

Регіон: Сумська обл.

Місцезнаходження об’єкта: м. Конотоп, вул. Ярківська, 2

Код об'єкта (реєстровий №):

Код за ЄДРПОУ об'єкта: 00309766

Найменування:

Місцезнаходження об’єкта:

Найменування: Об'єкт незавершеного будівництва - металевий модуль

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 00309766

Найменування балансоутримувача:

Місцезнаходження балансоутримувача:

Статутний капітал, грн.: 0.00

Розмір об’єкта: 62 % буд. готовності

Розмір пакету акцій / частки / пая , %:

Початкова ціна об’єкта, грн.: 448 535.00

Початкова ціна пакета акцій, грн.: 448 535.00

Спосіб приватизації:аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій

Форма проведення продажу:електронний аукціон

Етап приватизації: продано

Дата оголошення про продаж:08.07.2020

Дата проведення продажу: 28.09.2020

Дата публікації про підсумки про продаж\призупинення\припинення продажу:27.10.2020

Основний вид економічної діяльності:

Інформація про об’єкт:

Інформація про балансоутримувача: відсутній.

Відомості про споруди та площу земельної ділянки, які використовує управління, умови їх використання.

Пропонується до продажу об’єкт незавершеного будівництва – металевий модуль, за адресою: Сумська область, м. Конотоп, вул. Ярківська, 2.

Реєстраційний номер про право власності об’єкта нерухомого майна за відомостями з державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 1695586259104.

Характеристика об’єкта незавершеного будівництва – металевий модуль: об'єкт приватизації розташований на території колишньої Конотопської швейної фабрики, яку ліквідовано як юридичну особу. Об’єкт представляє собою незавершене будівництво будівлі, частина якої є металевим модулем, частина – капітальна цегляна будівля. Каркас металевого модуля – металеві ферми (6 шт.), довжина ферми–18,0 м, відстань між колонами - 6,0 м, висота-5,0 м. Стіна модуля-стінові панелі. Площа забудови модуля – 399,00 кв.м. Будівельний об'єм – 1995,00куб.м. Фундамент цегляної частини-стовпчастий з монолітного бетону. Стіни та перегородки цегляні. Перекриття із збірних залізобетонних плит. Вікна, двері-дерев'яні. Покрівля-металева. Дах - двоскатний. Висота будівлі-5,0м. Площа забудови-565,0 кв.м. Будівельний об'єм 2825,0 куб.м. Будівельний об'єм підвалу - 4437,0 куб.м. Частково оштукатурені офісні приміщення. Інженерні мережі - водопостачання, водовідведення, знаходяться в неробочому стані. Роботи по опаленню не виконувалися. Ступінь будівельної готовності об'єкта незавершеного будівництва – металевий модуль, за даними технічного паспорту, складає 62,0%. Об'єкт не охороняється. Робота з консервації об'єкта не проводилась.

На будівельному майданчику відсутні матеріали, вироби, конструкції, які завезені та не використані для будівництва, відсутнє устаткування не передане до монтажу чи таке, що потребує монтажу.

Право власності: оформлено за Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області.

Відомості про земельну ділянку, на якій розташований об'єкт приватизації: земельна ділянка під об'єктом юридично не оформлена, її межі та розміри не визначені, кадастровий номер не присвоєно.

Замовник продажу об'єкта:

Організатор продажу об'єкта: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, вул.Небесної Сотні, 1/23, м.Полтава, 36014